Birebir Çalışmalar

Özel yaşamında ve iş hayatında başarı; özgüven, cesaret, farkındalıkla adım atarak, çözüm odaklı ve pozitif bakış açısı geliştirerek mümkün.

Biz; ihtiyaçlarını net olarak anadığımız ön görüşmelerle, sana özel yol haritası ile bugünden geleceğe yüksek motivasyon ve enerji ile harekete geçmeni ve hedefine sağlam adımlarla yürümeni sağlıyoruz. Bugün kendine yatırım yapmak için cesur bir adım at! Atacağın her adım alacağın sonuca değecek!

Ebru ile Koçluk

İş yaşamında daha ileri gitmek isteyen üst düzey profesyonellere ve iş yaşamında başarıyı arayanlara yönelik yol haritası ve başarı odaklı zihinsel bir sistem için çalışmalar yapan Ebru, ihtiyaca yönelik farklı öğretileri bir araya getiren bütünsel programlar uyguluyor.

PCC sürecinde olup koçluk becerilerini ve gücünü arttırma yolunda mentörlük de alırken özellikle iş yaşamında başarı ve mutluluk arayan kişilere hem iş-yaşam dengesini kurma hem de yolculuklarında istedikleri yere ulaşma konusunda destek veriyor.

Birlikte çalıştığı kişilerle 500 saati aşan koçluk çalışmalarında aldığı başarılı sonuçlar işine olan tutkusunu her gün daha da arttırıyor. En değerlisi ise tüm çalışmalarına sevgisini ve enerjisini katıyor.

Sen de bu yolculuğa çıkmak ve yaşamında fark yaratmak için hemen ara.

Ne Dediler?

Nil Ö. | Finans Direktörü - CFO
Ebru ile koçluk yolculuğum kısa bir ön görüşme ile başlayıp, çoook uzun bir yola dönüştü. Bu yolda ben önce kendimi tanıdım, farkındalıkla kendimi buldum, bulduğum kişide bilmediğim, daha önce fark etmediğim isteklerin, hayallerin varlığını ve daha önemlisi bunların tümüne ulaşma potansiyelinin mevcut olduğunu gördüm.
Daha yaratıcı, daha dingin, daha kontrollü ve çünkü daha farkında oldum. Daha başarılı olduğumu gördüm ve çok daha fazlasını yapabileceğimi biliyorum.
Bu yolda birlikte yürümek çok güzel, daha uzun süre birlikte yaratmak ve üretmek dileğiyle...

Aslı Ü. | Bölge Müdürü
Ebru ile çıktığım yolculukta bana kattığı en önemli şey ‘kendimi sevmek’. Başkası kırılmasın diye hayatım boyunca mücadele verirken kendimi neden sevmem ve değerli hissetmem gerektiği konusunda beni kendime getirdi. Ebru’nun yaşamıma katkısı çok çünkü ‘Farkındalık’ kavramını hayatıma soktu. Böylece kendimi, gücümü, varlığımın değerini anladım. ‘ÖZGÜVEN’ konusundaki eksikliğimi giderdim. Beni farklı kılan yönlerimi gün gün ortaya çıkarttım. Herkese sesleniyorum: ‘Ebru Dartar sıradan biri değil. Güzelliği, uyumu ve kararlı ses tonu ile seni sana ayna gibi yansıtıyor’ Hadi kendini ayna gibi görmek istiyorsan Ebru ile hemen görüşmeye başla.

Esra Sungur | Şube Müdürü
Sevgili Ebru’dan aldığım her koçluk seansında içimde hep bir sevinç oluyordu. Bende öyle bir çoşku, öyle bir değişim yarattı ki kendisini sevgiyle kucaklıyor ve çok teşekkür ediyorum.
Yaptığı işi sevgiyle yapması, hem her çalışmasının kalitesini yükseltiyor, hem de verimini arttırıyor. Çalışmalarının detayı, çeşitliliği harika. Her daim hem koçluğundan hem de mindfulness çalışmalarından mutlaka bir şey yakalamanız mümkün. Kendisine itirafımdır; “Bugün konum yok ne konuşacağız ki?” dediğim tüm günlerde dahi müthiş bir birikimle çıktım. O yüzden lütfen koçluk almayı, cesur adımlarla (Hande&Ebru ile) tanışmayı sakın ötelemeyin. Hem Ebru hem Hande her ne yapıyorlarsa, gözüm kapalı detayını okumadan “ben sizinle her şeye varım” derim :)

Burcu Öztaş | Girişimci
Ebru ile yolculuğumuz yaklasık 1 yıl önce tam da pandeminin hayatımıza girdigi ilk zamanlarda başladı.
Her şeyin üst üste geldiği değişim çanlarının çaldığı ama bunu nasıl yapacagımı bilemediğim düşüncelerle boğulduğum bir dönemdi. İşte bu karmaşa sırasında Ebru ile koçluk görüşmelerimiz bana ışık oldu. Beni yolda tuttu ve kendimi buldum.
Kaygılarım azaldı hatta en önemlisi aksiyona geçtim.
1 yıl sonra geldiğim noktada kaygılardan uzak ve rutinlerin dışına çıkmış, daha girişiimci hatta yaratıcı, yolu ve hedefi belirli bir Ben oldum.
Koçluk çok güçlü bir sistem ve Ebru ile bu yolda yürümek müthiş bir deneyim.
Hep söylerim İyiki seni tanıdım Ebru’cugum 🙏🏼

C.ÖZ
Başarılarımı küçümsediğim, yaptığım çalışmalardan bıktıgım, aile içinde çok sıkıştığım bir dönemde tanıdım seni Hayatimdaki sihirsin.
Nasil yaptığını tam anlayamasam da bugünkü BEN'e katkıların için teşekkür ederim..
Problem kabul ettiğim durumlar karşısında anlayışımın değişimini gördükçe sana saygım arttı.
Koçluk aldığım süre içinde ben kendimi güvende hissettim. Kocaman bir şevkatle sarılmış sevgi dolu hissettim..
En kıymetlisi samimiyetin ve ilgin. Kendime inancımın azaldığı anlarda beni duymuş gibi sihirli mesajların.
Teşekkür ederim.

Meltem Sezer | Girişimci
İlk defa görüşmeye gittiğimde aklımda farklı fikirler, hayaller vardı. Neyi nereye koyacağımı, nereden başlayacağımı şaşırmış haldeydim. Gelecekteki bütünü bir türlü göremiyor, yol alamıyordum. İlk elimde elemekte, vazgeçmekte, kabul etmekte zorlandığım parçalar vardı. Üzerine gitmekten emin olmadığım, dokunmaya korktuğum tüm parçalar son görüşmemizde önümde tek tek diziliydiler. Yönümü belirlemiştim, motivasyonumu belirlemiştim, beni aşağı çeken şeylerle karşılaştığımda ne yapacağımı, suyun üstüne yeniden nasıl çıkıp rahat nefes alabileceğimi biliyordum.

Ebru ile olan her görüşmeden sonra yapamam dediklerinize yapabilirim hissi ile ayrılır, yola devam edersiniz. Çünkü günlük dilinizi değiştirmeyi öğrenmişsinizdir. Başaramam, ben yapamam, ben beceremem, benim boyumu aşar…vs gibi sözcükler artık günlük konuşma dilinizde yoktur. Olumlu bakış açısı vardır, olasılıklar ‘yapabilirim’ vardır. Hedefinize nasıl ulaştığınıza inanamazsınız. Çünkü ortada gerçekçi ve sizi yansıtan bir projeksiyon vardır.

Gelecek projeksiyonumu en gerçekçi şekliyle oluşturmama yardımcı olan Ebru Dartar, girişimcilik hikayemdeki en büyük kazançlarımdan biri oldu. Ebru ‘zaman yönetimi’ konusunda bana inanılmaz bir kılavuz oldu.

İnsanlar ‘zaman yönetimi’ kavramını çoğu zaman profesyonel bir profilin içine sıkıştırıyor. Oysa ister bir iş kadını olun, ister ev kadını olun, ister öğrenci ister bir şirkette CEO olun, herkesin gerçekçi bir zaman yönetimine ihtiyacı vardır. Ve bu zaman yönetimi bir ‘Koç’ yardımı ile harika bir yaşam haritasına dönüşebilir.

‘Kadın İnsan- Anne İnsan’ olma yolculuğumda Ebru Dartar zorlukları planlı bir şekilde ele almam, çözüm yolu bulmam konusunda benim için harika bir KOÇ! Teşekkürler Ebru Dartar.

Hande ile Koçluk

Yaşamında tıkandığını, hareket edemediğini, olaylara karşı yoğun duygusal tepkiler verdiğini farkeden, dönüşüme değişime ihtiyaç duyan bireylerle kendi potansiyelini farketmek, zihnini yönetebilmek üzere bir sistem yaratan Hande; çalışmalar sürecinde kendi yolculuğunda yoğun olarak deneyimlediği EFT ( emotional freedom technique - duygusal özgürleştirme tekniği ), NLP ( neuro linguistic programming - nörolinguistik programlama ), Hipnoterapi gibi bilinçaltı çalışmaları ve Nefes Teknikleri ile beden, zihin, ruh dengeleme çalışmaları ve özellikle ikili ilişkilerinde zorlanan bireylere ilişkiler alanında destek vermektedir.

Ne Dediler?

Koçluk NLP Mindfulness Nefes Enerji Terapisi Kozmik Enerji Terapisi EFT Hipnoterapi Theta Healing