Kurumsal Programlar

Evden ve uzaktan çalışmanın yaşamımıza kalıcı olarak girdiği bir döneme adım atarken biz de kendi tarafımızda her yıl dünyada yapılan araştırmaları yakından takip ediyoruz.

Bu kapsamda; İnsan Kaynakları, Çalışan Beceri ve Yeteneklerinin Geliştirilmesi, Çalışan Memnuniyeti ve Kurumlarda Esenlik (Wellbeing) kapsamında tüm programlarımızı geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz.

Cesur Adımlar olarak; yöneticilerin, çalışanların ve takımların daha yüksek performans ve motivasyonla çalışmalarını destekleyen, yöneticilerin Liderlik becerilerini ve takımların performansını yükselten özel programlar tasarlıyoruz. Çalışanlarınız kendilerine değer verildiğini güçlü bir şekilde hissediyorlar. 

Bizim için önemli olan bu süreçte; kalıcı, sürdürülebilir ve kararlılıkla uygulanabilir bir sistem oluşturarak ekibinizin bir parçası olarak hareket etmek.

Takımınızı ve kurumunuzu en az sizin kadar önemseyen, destekleyen ve sonuna kadar sizinle yürümeye hazır, bir takım üyesi arayışındaysanız; kurumunuzun diğer kurumlardan bir adım önde olmasını sağlayacak, performansı, verimliliği ve dolayısıyla karlılığı olumlu etkileyen programlarımız ile size destek olmaktan mutluluk duyarız.

 

Kurumlara verdiğimiz hizmetlerin amacı:

 

Kurumlara verdiğimiz hizmetlerin kapsamı:

Yönetici Koçluğu 

Yüksek Performans Takım Koçluğu

Liderlik Programları

Gelişimsel Programlar

Zinde ve Mutlu Çalışan Programları

 

Yönetici Koçluğu

Bir Koç ile çalışmak; hedefe ulaşma ve iyi bir lider olma yolunda pek çok yöneticinin en çok tercih ettiği ve etkileri araştırmalarla da kanıtlanmış bir yöntem. Yönetici Koçluğu genel olarak kurumların ymneticilerinde geliştirilmesini ve güçlendirilmesini istediği konular üzerine yoğunlaşmakla birlikte yöneticiler kurumlarından bağımsız bu alanda destek almak üzere bizimle iletişime geçebilmektedir.

Yönetici Koçluğu kapsamında en çok çalıştığımız konular:

Kurumsal veya bireysel olarak detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.


Mail: info@cesuradimlar.com
Tel: 0530 505 72 92