Ebru Dartar ile Koçluk

Değişime adım atmaya hazırsan sadece sana özel çözümlerle karşındayım:

sana profesyonel koçluk çalışmalarımla destek olmak için buradayım.

Koçluk sürecini, farkındalığını yükseltecek Mindfulness çalışmaları ve NLP teknikleri ile güçlendiriyorum. 

Kalıcı ve sürekliliği olan yeni alışkanlıklar ve yaklaşımlar ile yeni bir ben yaratmanı sağlıyorum.

 

Benim farkım ne?

 

Benimle koçluk sürecinde bilmen gereken en önemli detay yolculuğumuz boyunca beni her an yanında hissedeceğindir. Sen başarana kadar yanındayım.

Yaşamın boyunca iyi ki diyeceğin bir zihin sistemine geçiş yapacağın, farklı öğretileri bir araya getirdiğim kişiye özel programlar dizayn ediyorum.
1250 saatin üzerinde koçluk çalışmalarımda beni yolda tutan şey aldığım başarılı sonuçların ötesinde tüm çalışmalarımı büyük bir tutku ile yapmam.

Ve benim için asıl başarı; senin isteklerine, hayallerine en hızlı şekilde ulaşman. Ve benden sonraki yolculuğunda kendi ayaklarının üstünde, özgüvenle, cesaretle yola devam etmeni sağlayacak becerilere ve bakış açısına sahip olman. Bunu sağlamak için de sadece sana özel yol haritası çıkarıyorum. 

 

Koçluk Süreci Nasıl İşliyor?

 

Koçluk görüşmelerimiz sürekliliği sağlamak ve sonuca daha hızlı ulaşmak adına haftada bir gün 1 saat olarak planlanmaktadır. Görüşmelerimiz online gerçekleşmektedir. 

İhtiyaçların ve yol haritasının netleştirildiği ücretsiz ön görüşmemizde ihtiyacın olan seans adedi netleştirilmektedir.

1 aylık, 2 aylık ve 3 aylık koçluk paketlerimizde ön ödeme indirimlerinden yararlanabilirsin.

Hemen ücretsiz bir ön görüşme ile; seni neler durduruyor netleştirelim, motivasyonunu yükseltelim ve görüşmeden neye ihtiyacın olduğunu bilerek ayrıl. Özgüvenli, cesur ve etkili kararlar ile yoluna devam et.

 

Kullandığım Yöntemler

 

Koçluk:

Etkili tekniklerle daha iyi bir yaşamın olması için neye ihtiyacın olduğunu keşfedip onlara nasıl ulaşacağını sana gösteren ve oraya doğru harekete geçiren bir yöntemdir.

Koçluk; ulaşmak istediğin noktaya nasıl ulaşacağını keşfettiğin; bu yolda yaratıcı çözüm yolları bularak etkili kararlar almanı, harekete geçmeni ve kararlılıkla yolda kalmanı sağlayan yol arkadaşlığıdır.

NLP:

Çocukluğundan beri öğrendiğin ve sana hizmet etmeyen düşünceler ve inanç kalıplarıyla yaşıyorsun. 

NLP teknikleri bilinçaltındaki kodlarını, alışkanlıklarını, davranışlarını, söylemlerini değiştirmeni ve yaşamını daha iyi bir yere dönüştürmeni sağlar.

MINDFULNESS (Bilinçli Farkındalık):

Mindfulness sadece meditasyon değildir. Farkındalığı, meditasyonun ötesindeki pratiklerle tüm yaşamına aktardığın bir yaşam biçimidir.

Düşüncelerin duygularını, duyguların davranışlarını, davranışların da elde ettiğin sonuçları yaratır. Farkındalık çalışmaları ile düşüncelerini fark etmeye ve değiştirmeye başlarsın. Böylece elde ettiğin sonuçlar da tam istediğin gibi olur.

 

Ebru’dan Koçluk alanlar ne dediler?

 

B.T. | Digital Sales and Account Manager at HP

Mesleki yaşamda daha mutlu olabilmek ve kendi adıma daha doğru kararları alabilmek üzere planladığım iş değişikliğim sürecinde Ebru Hanım ile çalışmaya başladık. Çalışmalarımız sırasında özellikle geçmişteki tecrübelerimi tekrar farklı bir perspektif ile değerlendirerek öğrenim kazanmayı, oluşturduğum mental bariyerleri fark etme ve ortadan kaldırmayı öğrendim. Seanslar esnasında, zaman içerisinde arka plana ittiğim kendi öz-değerimi dış onay almadan fark edebilme, prensiplerimi fark etme ve onlara bağlı kalma konularında kendisinin yaratmış olduğu farkındalık ile yoluma devam ediyorum. Kendisinin de desteğiyle vermiş olduğum karar doğrultusunda, çalışmaktan keyif aldığım yeni işimde ikinci ayımı doldurdum, Ebru Hanım’a desteği için tekrar çok teşekkür ederi

Bahar D. | CMC Assistant Specialist

Ebru hn, duygu ve düşüncelerimi rahatça ifade edebilme, kendimle ilgili ve çevremde gelişen konular ile ilgili gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirme yapabilme, kendimi özgüvensiz ve yetersiz hissettiğim durumları ve kaygılarımı yönetme konusunda teknik bilgiye ulaşma şansına sizinle sahip olduğum için teşekkür ederim.
Bu çalışmada beni en çok etkileyen ve sürece çok çabuk dahil olmamı sağlayan 2 konu oldu:
- Tam olarak sıkıntımı paylaştığımda durumun benim özelimde değerlendirilmesi.
- Bu süreç sonucunda ulaşmak istediğim net bir hedefin belirlenmiş olması ve bu durumu daha da büyük seviyeye ulaştırarak benim için  vizyon oluşturulması.
Daha çoookk başındayım çünkü farkındalık hissiyle ulaştığım noktaları değerlendirmek için size eskisinde daha çok ihtiyacım olacak.

Nil Ö. | İK ve Finans Direktörü
Ebru ile koçluk yolculuğum kısa bir ön görüşme ile başlayıp, çoook uzun bir yola dönüştü. Bu yolda ben önce kendimi tanıdım, farkındalıkla kendimi buldum, bulduğum kişide bilmediğim, daha önce fark etmediğim isteklerin, hayallerin varlığını ve daha önemlisi bunların tümüne ulaşma potansiyelinin mevcut olduğunu gördüm.
Daha yaratıcı, daha dingin, daha kontrollü ve çünkü daha farkında oldum. Daha başarılı olduğumu gördüm ve çok daha fazlasını yapabileceğimi biliyorum.
Bu yolda birlikte yürümek çok güzel, daha uzun süre birlikte yaratmak ve üretmek dileğiyle...

Aslı Ü. | Bölge Müdürü
Ebru ile çıktığım yolculukta bana kattığı en önemli şey ‘kendimi sevmek’. Başkası kırılmasın diye hayatım boyunca mücadele verirken kendimi neden sevmem ve değerli hissetmem gerektiği konusunda beni kendime getirdi. Ebru’nun yaşamıma katkısı çok çünkü ‘Farkındalık’ kavramını hayatıma soktu. Böylece kendimi, gücümü, varlığımın değerini anladım. ‘ÖZGÜVEN’ konusundaki eksikliğimi giderdim. Beni farklı kılan yönlerimi gün gün ortaya çıkarttım. Herkese sesleniyorum: ‘Ebru Dartar sıradan biri değil. Güzelliği, uyumu ve kararlı ses tonu ile seni sana ayna gibi yansıtıyor’ Hadi kendini ayna gibi görmek istiyorsan Ebru ile hemen görüşmeye başla.

Burcu Öztaş | Girişimci
Ebru ile yolculuğumuz yaklaşık 1 yıl önce tam da pandeminin hayatımıza girdiği ilk zamanlarda başladı.
Her şeyin üst üste geldiği değişim çanlarının çaldığı ama bunu nasıl yapacağımı bilemediğim düşüncelerle boğulduğum bir dönemdi. İşte bu karmaşa sırasında Ebru ile koçluk görüşmelerimiz bana ışık oldu. Beni yolda tuttu ve kendimi buldum.
Kaygılarım azaldı hatta en önemlisi aksiyona geçtim.
1 yıl sonra geldiğim noktada kaygılardan uzak ve rutinlerin dışına çıkmış, daha girişimci hatta yaratıcı, yolu ve hedefi belirli bir Ben oldum.
Koçluk çok güçlü bir sistem ve Ebru ile bu yolda yürümek müthiş bir deneyim.
Hep söylerim İyi ki seni tanıdım Ebru’cuğum 🙏🏼
 

Didem Ö. | Pazarlama Direktörü

İş yoğunluğundan bunalmış, nefes alamazken karşılaştım seninle. Keşke önce olsaymış. Bu süreçte sadece işimdeki motivasyonum ve enerjimle değil tüm yaşamımda tekrar harekete geçtim. Hayallerime sarılmamı sağladın. Kafamdaki boşlukları doldurdun. En önemlisi kendimle tekrar buluşmamı sağladın. Daha çok başarılarda birlikteyiz. İyi ki varsın Ebru.


Esra Sungur | Şube Müdürü
Sevgili Ebru’dan aldığım her koçluk seansında içimde hep bir sevinç oluyordu. Bende öyle bir coşku, öyle bir değişim yarattı ki kendisini sevgiyle kucaklıyor ve çok teşekkür ediyorum.
Yaptığı işi sevgiyle yapması hem her çalışmasının kalitesini yükseltiyor hem de verimini arttırıyor. Çalışmalarının detayı, çeşitliliği harika. Her daim hem koçluğundan hem de Mindfulness çalışmalarından mutlaka bir şey yakalamanız mümkün. Kendisine itirafımdır; “Bugün konum yok ne konuşacağız ki?” dediğim tüm günlerde dahi müthiş bir birikimle çıktım. O yüzden lütfen koçluk almayı, ‘Cesur Adımlar’ ile tanışmayı sakın ötelemeyin. Hem Ebru hem Hande her ne yapıyorlarsa, gözüm kapalı detayını okumadan “ben sizinle her şeye varım” derim :)


C.ÖZ
Başarılarımı küçümsediğim, yaptığım çalışmalardan bıktığım, aile içinde çok sıkıştığım bir dönemde tanıdım seni Hayatımdaki sihirsin.
Nasıl yaptığını tam anlayamasam da bugünkü BEN'e katkıların için teşekkür ederim.
Problem kabul ettiğim durumlar karşısında anlayışımın değişimini gördükçe sana saygım arttı.
Koçluk aldığım süre içinde ben kendimi güvende hissettim. Kocaman bir şefkatle sarılmış sevgi dolu hissettim.
En kıymetlisi samimiyetin ve ilgin. Kendime inancımın azaldığı anlarda beni duymuş gibi sihirli mesajların.
Teşekkür ederim.

Meltem Sezer | Girişimci
İlk defa görüşmeye gittiğimde aklımda farklı fikirler, hayaller vardı. Neyi nereye koyacağımı, nereden başlayacağımı şaşırmış haldeydim. Gelecekteki bütünü bir türlü göremiyor, yol alamıyordum. İlk elimde elemekte, vazgeçmekte, kabul etmekte zorlandığım parçalar vardı. Üzerine gitmekten emin olmadığım, dokunmaya korktuğum tüm parçalar son görüşmemizde önümde tek tek diziliydiler. Yönümü, motivasyonumu belirlemiştim, beni aşağı çeken şeylerle karşılaştığımda ne yapacağımı, suyun üstüne yeniden nasıl çıkıp rahat nefes alabileceğimi biliyordum.

Ebru ile olan her görüşmeden sonra yapamam dediklerinize yapabilirim hissi ile ayrılır, yola devam edersiniz. Çünkü günlük dilinizi değiştirmeyi öğrenmişsinizdir. Başaramam, ben yapamam, ben beceremem, benim boyumu aşar…vs gibi sözcükler artık günlük konuşma dilinizde yoktur. Olumlu bakış açısı vardır, olasılıklar ‘yapabilirim’ vardır. Hedefinize nasıl ulaştığınıza inanamazsınız. Çünkü ortada gerçekçi ve sizi yansıtan bir projeksiyon vardır.

Gelecek projeksiyonumu en gerçekçi şekliyle oluşturmama yardımcı olan Ebru Dartar, girişimcilik hikayemdeki en büyük kazançlarımdan biri oldu. Ebru ‘zaman yönetimi’ konusunda bana inanılmaz bir kılavuz oldu.

İnsanlar ‘zaman yönetimi’ kavramını çoğu zaman profesyonel bir profilin içine sıkıştırıyor. Oysa ister bir iş kadını ister ev kadını olun, ister öğrenci ister bir şirkette CEO olun, herkesin gerçekçi bir zaman yönetimine ihtiyacı vardır. Ve bu zaman yönetimi bir ‘Koç’ yardımı ile harika bir yaşam haritasına dönüşebilir.

‘Kadın İnsan- Anne İnsan’ olma yolculuğumda Ebru Dartar zorlukları planlı bir şekilde ele almam, çözüm yolu bulmam konusunda benim için harika bir KOÇ! Teşekkürler Ebru Dartar.

İletişim Formu

 
KVKK metnini onaylıyorum.