Eğitimler

Herşey zihninde başlıyor.
Seçimlerin, kararların, inandıkların, yapabildiklerin ve yapamadıkların. Ve değişim için kendine bu alanda yatırım yapman çok değerli.

Biz; yıllardır yaptığımız çalışmalarda kullandığımız bilgi, teknik ve deneyimlerimizi buluşturduğumuz programlarımızla; ihtiyacın olan değişimi, kısa sürede ve etkisi yüksek sonuçlarla seninle buluşturuyoruz. Bizimle çıkacağın bu yolda istediklerini, ulaşmak istediğin sonuca taşıyacak değişimi gerçeğe dönüştürebilirsin.

Koçluk, NLP, Mindfulness, Nefes, EFT, Hipnoterapi, Enerji Terapisi gibi pek çok tekniği bir arada kullandığımız bu etkili programlarımıza mutlaka katıl.

 

Zihnini Programla: Yetersizlik Duygusundan Kurtul 

Süre: 3 saat

Bu program, zihninin nasıl çalıştığını öğreneceğin, yetersizlik duygusunun kaynaklarını fark edip dönüştürmek üzere derin çalışmalar yapacapın ve yaşama aktaracağın günlük rutin ve eylem adımlarıyla ayrılacağın dönüşüm çalışmalarından oluşmaktadır.
 

Neden katılmalısın?

 

Bu programda kazanacakların:

 

Farkındalıkla Yaşama Programı / Mindful Living

Süre: 4 hafta, 4 buluşma, toplam 10 saat

Farkındalıkla Yaşama Programı, yoğun çalışanlar, stresini yönetemeyenler, yaşamın 4 ana alanında zorlananlar için özel olarak tasarlandı. Meditasyonsuz; günlük rutin, dakikalara sığdırılan ve farkındalığı güçlendiren pratiklerden oluşuyor.  Programda isteyenlerle meditasyon kayıtları da paylaşılmaktadır. 

Program kapsamında; çok güçlü farkındalık çalışmaları. dijital ortamda doldurulabilir çalışma kitapçığı, her gün yolda tutan mesajlar, videolar, ses kayıtları ve aynı zamanda meditasyon da yapmak isteyenler için 10 dakikalık meditasyon ses kayıtlarına sahip olacaksın.

 

Neden katılmalısın?

 

Bu programda kazanacakların: 

 

Mindfulness Meditasyonu Grup Programı

Süre: 1 ay, 4 buluşma, toplam 4 saat

Mindfulness meditasyonunu bir türlü yaşamına aktaramıyorsan, meditasyon zor, sıkıcı, bana göre değil diyorsan, bu programda bunu başarmanın pratik, kolay ve keyifli haliyle buluşacaksın. 


Neden katılmalısın?

 

Bu programda kazanacakların: 

 

Nefes ile Yenilen Grup Programı

Süre: 1 ay, 4 buluşma, yaklaşık toplam 4 saat

Bilinçli Nefes ile yaşam kalitenin yükseltmek senin elinde.


Bu programda kazanacakların:

 

Zayıflama Zihinde Başlar®

Süre: 2 gün, 2 buluşma, toplam 6 saat

İki günde her gün yaşamında hissedeceğin mucizevi dönüşüm. Yemek yeme alışkanlıkların, zihinsel ve duygusal dönüşüm ile kökten değişecek.
Öğrendiklerini yaşamına aktarabilmeni ve yolda kalmanı sağlamak için sonrasında da whatsapp grubu üzerinden her an temasta kalacağımız zihinsel ve duygusal dönüşüm sağlayan etkili çalışmalarla dolu.


Bu programda kazanacakların:

 

Yeni Sen’e Keşif Programı

Bu çalışmada 21 gün boyunca hergün günlük çalışmalar sana whatsapp'dan üzerinden iletiliyor olacak. 

Dünyada yapılan birçok çalışma sonucunda değişim ve dõnüşüme katkıları net olarak ortaya konmuş çeşitli koçluk teknikleri ışığında , sıkıntı yaşadığın alanları belirleyerek , bu alanlarda değişim ve dönüşüm adına kuvvetli çalışmalar yapıyor olacaksın. 

Sadece gün içerisinde 10 dk. ayırman yeterli.
 

Girişimcilik Semineri / Ücretsiz

Süre: 2 saat
Bu seminerde; işini büyütmeye, para kazanmaya odaklı stratejik bir yol haritası ve başarı odaklı zihinsel bir sistem yaratmanın en etkili yollarını öğreneceksin. 

Kendini, İşini, hedef kitleni konumlandırmanın ötesinde engelleri aşmak ve vizyon yaratma konusunda derin bilgiler ve değerli çalışmalarla buluşacaksın. Başarabilmenin gücü ile buluşacak, yüksek enerji ve motivasyonla ayrılacaksın. 

 

İlişkiler Semineri / Ücretsiz

Süre: 2 saat
İçimizde kaçımızın mutlu bir birlikteliği var?
Kaçımız mutlu bir birlikteliği varmış gibi yapıyor?
Kaç kişi kendini ilişkisinde sıkışmış hissediyor?
Kaçımız çok yıprandı?
Kaçımız çıkış yolu arıyor ama her adım atmaya karar verdiğinde korkarak geri kaçıyor?

Kendin ile dost olmadan, yaşamın asla sevgi dolu bir deneyime dönüşmez.
Yakın ilişkiler kursan da sürdüremezsin.

Bu seminerde önce kendini, sonra ilişkini iyileştirmek, seni korkutan konularla yüzleşmek, ilişki içerisindeki dinamikleri dengelemek adına kolaylıkla uygulayabileceğin bilgiler var.

İlişkini sen iyileştirebilirsin. Unutma: Sen değişirsen dünyan değişir. Değişim sende başlıyor.

Programlarımızdan haberdar olmak için lütfen mailinizi bırakınız..

KVKK metnini onaylıyorum.