OKULLARA ÖZEL ÇALIŞMALARIMIZ

‘Yeni Nesil için Farklılaşan Yaklaşımlar’ yaratmak adına Cesur Adımlar olarak biz, bu yaklaşımı tümüyle içine alan modeller geliştirdik.

İlkokul çağından başlayarak Üniversite yıllarına kadar yeni neslin gelecek çağa daha hazır olmasını sağlamak üzere çok etkili programlar hazırladık.

Pozitif İletişim, Yaratıcı Düşünme, Esneklik, Problem Çözme, Takım Çalışması,
Kendine Güven, Empati, Uyum, Aktif Dinleme Becerisi, Sözsüz İletişim, Algısal Farkındalık, Topluluk Önünde Konuşma, Özfarkındalık, Anda Kalma, Yeni Çağda Liderlik gibi pek çok beceriyi içeren ve aynı anda birkaçını içinde barındıran modellerimiz, tüm yaşamlarında "kişisel öğrenme ve düşünme becerileri" ni üst seviyeye taşıyarak hem kendilerine, hem çevrelerine hem de geleceklerine faydalı, ayakları yere basan ne istediğini bilen hedefleri olan bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Cesur Adımlar, bugün dünyada eğitimin sadece öğrendiklerimizden ve elde edilen akademik becerilerden ibaret olmadığının bilinciyle tüm programlarında; odaklatan oyunlar, mindfulness çalışmaları, kısa ve keyifli anlatımlar ile oluşturulmuş, deneyimleyerek öğrenme yöntemleri kullanmaktadır.

Öğrenci Programlarımız
Eğitmen Programlarımız
Farkındalık Seminerleri

Detaylı Bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.
Data1© 2018 Cesur Adımlar. Sitedeki tüm görsel materyaller, ve tüm içeriklerin telif hakları Cesur Adımlar’a aittir.