NE YAPIYORUZ?

Yaşam Koçluğu

Hedefleriniz var ama nasıl ulaşacağınızı mı bilmiyorsunuz? Çözemediğiniz konular var ve çıkış yolu mu arıyorsunuz? İşinizde, ilişkilerinizde sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? Ya da sadece daha başarılı ve daha güzel bir hayat mı istediğiniz? Her ne olursa olsun Koçluk bu hayatta kendinize verebileceğiniz en güzel hediye. ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) üyesi, Erickson Okulu koçlarıyla hem özel seanslarda hem atölye çalışmalarında bir aradasınız.

Takım Koçluğu
Takımların ya da bir amaç için bir araya gelen grupların aynı dili konuşması, birbirlerine ve organizasyonlarına olan bağlılıkları, ortak hedefe, ortak değerlerle, gerçekçi stratejiler belirleyerek yürümelerinin önemi bugün tüm dünyada kabul edilmiş ve en çok aranan özellikler. Takım Koçluğu da bu noktada en değerli araçlardan biri. Eğlenceli oyunlarla, doğru tekniklerle, herkesin katılımının sağlandığı çalışmalar ise işte tam da burada.
NLP (Neuro Linguistic Programming)
Beyin dil ve davranış ilişkisini anlamak ve farkındalıkla kullanmak üzere yaratılmış mucizevi tekniklerle kendi yaşamınızı şans ve tesadüflere bırakmadan tamamen kendi kontrolünüzde yaratmak istemez misiniz? Direksiyona geçin ve kendi yaşamınızın sorumluluğunu üstlenin. İstemediğiniz davranışları daha iyileriyle değiştirin, inançlarınızı keşfederek sizi desteklemeyenlerden ve geçmiş tramvalarınızdan kurtulun, hedeflerinize doğru stratejilerle ulaşın. Richard Bandler’ın dediği gibi: NLP kişisel özgürlüktür, yaşamda dengeyi fark etmek demektir. Gerek özel seanslarda gerek atölye çalışmalarımızda Erickson Okulu NLP uygulayıcılarıyla yepyeni bir bakış açısını keşfedin.
Mindfulness Meditasyonu
Anda kalmayı ve farkındalıkla yaşamayı sağlayan Mindfulness bilimsel olarak kanıtlanmış bir meditasyon tekniğidir. Mindfulness ile

Gerek atölyelerimizle gerek bireysel seanslarla dingin, anda kalarak yaşamaya, sizin için önemli olan alanlara zaman ayırmaya başlayın.

EFT (Emotional Freedom Techniqe)
Duygusal arınma tekniği olan EFT, öfke üzüntü, endişe, korku gibi olumsuz duyguları, fobileri, geçmişten kalan tüm izleri, geleceğe ait endişeleri arındırmak için parmak uçlarıyla vücuttaki meridyen noktalara hafif vuruşlarla uygulanan bir tekniktir. Çok eski iyileştirme yöntemleri olan akupunktur, akupresür ve Reiki ile NLP’nin bir bakıma birleşimidir. Amerikalı bir klinik psikolog, bir mühendis ve NLP uzmanının bulduğu bu teknik tüm dünyada psikologlar tarafından da uygulanmaktadır. EFT’nin başarı oranı %97’dir.
Kozmik Enerji Terapisi
Dünya Sağlık Örgütü tarafından kabul edilen etkili bir tamamlayıcı tıp yöntemidir. Bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifalanma sağlayan Kozmik Enerji Terapisi, grip gibi viral hastalıklardan depresyon ve kaygı bozukluğu gibi psikolojik rahatsızlıklara, migren gibi hastalıklardan, kansere kadar birçok hastalığın tedavisinde destekleyici olarak kullanılır. Bilinen en etkili tamamlayıcı tıp tekniklerinden bir tanesidir. 1983'te Bilim Adamı, Tıp Dr. Vladimir Alexandrovich Petrov tarafından Rusya'da Akademisi kurumuştur. Yapılan her bir terapi sonrasında ortaya çıkan mucizevi değişiklikler ile etkilerini yaşamaya başlayın.
Theta Healing
Kendimizi özbenliğimize kavuşturan ve anda gerçekleşen şifa tekniğidir. Yaşamınızı değiştirecek mucize şeklinde tarif edilmektedir. Bilinçaltı, Teta frekansından kayıt yapar. Bilinçaltımızda kayıtlı tüm negatif inançları bu frekansta anında değiştirebiliriz. Theta Healing terapisti kişinin bilinçaltını Teta frekansına ayarlar ve terapi esnasında bilinçaltındaki negatif kayıtları pozitife çevirtir. Hayatta arzulanan ne varsa sahip olabileceğimiz ve her türlü öğretileri birlikte kullanabileceğimiz mucizevi bir tekniktir.
Data1© 2018 Cesur Adımlar. Sitedeki tüm görsel materyaller, ve tüm içeriklerin telif hakları Cesur Adımlar’a aittir.