İŞ YAŞAMI

KURUMSAL DÖNÜŞÜM PROGRAMLARI

İster Kurumsal hedeflerinize ulaşmak üzere bir çözüm ortağı olarak ister Liderlerinize veya Çalışanlarınıza iş yaşamını daha verimli, daha etkili, motivasyonu yüksek, daha mutlu ve başarıyla yönetmeleri ve aidiyet duygusuyla Kurumunuza katlı sağlamak üzere eğitimler sağlayan bir kurum olarak pek çok çalışmayı yine Koçluk, NLP, Mindfulness, Nefes, EFT gibi teknikleri harmanlayarak size ulaştırıyoruz.

Liderlik, Verimlilik, Başarı, İlişkiler, Para, İletişim, Beceri Geliştirme, İş-Yaşam Dengesi, Stres Yönetimi gibi pek çok konuda kısa süreli, etkili ve deneyimsel yöntemler sunuyoruz.

TAKIM ÇALIŞMALARI

İster hedefi olan bir Grup olun ister hedefi olan Takımı olun aktif, verimli, sonuç odaklı, uyumlu ve yüksek başarıyla hedefe yürüyen takımlar yaratmak bugün artık tüm dünyada çok değerli.

Uyum, Verimlilik, Liderlik, Hedef, Vizyon, Aidiyet gibi pek çok konuda eğlenerek ve deneyimleyerek öğrenmeyi temel almış pek çok tekniği bir araya getiren yüksek verim sağlayan çalışmalarımızla fark yaratıyoruz.

KARİYER ÇALIŞMALARI

Kariyer sadece başarı için çıkılacak basamaklardan ibaret değil.
Bununla beraber pek çok becerinin de güçlenerek büyümesi gerekir.
Gençlerin ve iş yaşamında zirveye yürümek isteyen herkesin doğru kararlar vererek daha mutlu, kazançlı, bugünden geleceğe yaşamlarına yön verebilecekleri pek çok alanda onlara hizmet eden çalışmalar sunuyoruz.İlişkiler, İletişim, Liderlik, Para, Hedefe yönelik Stratejik

Planlama, Beceri Geliştirme, Davranış Değiştirme, Cesaretle Adım Atma, Stres Yönetimi gibi pek çok konuyu kapsayan bu alanda yine Koçluk, NLP, Mindfulness, Nefes, EFT gibi tekniklerin bir araya getirildiği hem bireysel hem gruplara yönelik çok güçlü çalışmalar sunuyoruz.

Liderlik Koçluğu

 

Kariyer Koçluğu

 

KARİYERİNİ KENDİN YARAT - Grup Programları

Üniversite sonrasında hayal ettiği iş hayatına sahip olmak ve kariyeri ile ilgili doğru adımlar atmak isteyen gençlerin karar noktası.

Program
Bu grup koçluğu programı sizi geleceğinizi doğru şekillendirmeniz, doğru kararlar vererek hayal ettiğiniz bir kariyere gidecek yolu çizmeniz için tasarlandı.
Nasıl bir iş hayal ediyorsunuz? Sizin için doğru yol hangisi? Okulda mı kalmak? Kendi işine mi sahip olmak yoksa profesyonel hayatta mı ilerlemek?
Peki düşündünüz mü hiç? Bu alanlardan birine karar vermiş hatta başlamış olsanız bile önünüzde daha uzun bir yol var ve bu yolun daha başındayken iş hayatınızı hayal ettiğiniz şekilde tasarlarsanız hayatınız nasıl şekillenir?
Düşündüğünüz yol ne kadar doğru? Hayat amacınızla ne kadar uyumlu?
Burada, sizin gibi düşünen ve hayatına yön vermek üzere harekete geçen diğer gençlerle buluşmanın size sağlayacağı bakış açıları ile ulaşmak istediğiniz noktaya büyük bir adım daha atmış olacaksınız.
Bu program, sizin gibi gençleri bir araya getiriyor.
Grubunuzdaki diğer gençlerle, yaşadığınız sorunları, düşünce biçimlerini, endişeleri ve takıldıkları alanları görerek hedeflerinizi netleştirecek, çözüm odaklı  yöntemlerle başarıya giden yolda yaratıcı yaklaşımlar ve stratejiler keşfedeceksiniz.

Süreç

Öncelikle koçunuzla birebir yarım saatlik bir ön görüşme gerçekleştirirsiniz.
Program süresi 3 aydır. Koçunuz yönetiminde grubunuzla her 15 günde bir 2 saat buluşarak, hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda önemli adımlar atarken, sizi yolda tutacak desteği bulursunuz.
Görüşmeler programın oluşumuna göre online veya yüz yüze gerçekleştirilmektedir.
Görüşmeler, grubun o günkü gündemine göre maksimum verim ve yaratıcılıkla çalışmalar farklı içerir.
Görüşmeler arasında soru, tavsiye, yorum, yardım ihtiyacında her an aktif ve dinamik olan Facebook grubu ile hem grup arkadaşlarınıza hem koçunuza anında ulaşırsınız.
Program süresince videolar, çalışma setleri, uzman kişilerin desteği ile her gün kendinizi geliştirmeye ve hayal ettiğiniz kariyere yürümeye devam edersiniz.
Grup koçluğunun her ayın sonunda birebir koçluk seansı ile kendi yolunuzu sağlamlaştırırsınız.

Ücret ve Katılım

Grup Koçluğu en fazla 10 katılımcı ile gerçekleştirilecek.
Aylık ödeme ile hayaliniz olan işe büyük bir adım atın.
Bilgi için lütfen arayın