İÇSEL YOLCULUK

Neyi niye yapıyorsunuz?

Kendine yolculuk önce içsel olarak farkındalıklarını çok üst seviyeye taşıyan, yaşamı daha anlamlı hale getiren ve dış dünya ile ilişkilerini tam olarak anlamanı sağlayan, seni konfor alanının sınırına götüren, yaşam amacını ve değerlerini keşfettiren çok güçlü çalışmalar içeriyor.

BİREYSEL DÖNÜŞÜM SEANSLARIMIZ
Bireysel Dönüşüm Seanslarımız ile bu alanda Bilinçaltı Temizliği, Yaşam Amacı Çalışmaları, Yüksek Farkındalık Çalışmaları, Kısıtlayan Düşünce Yapısını Değiştirme, Şifa çalışmaları ve eğitimler ile yaşamında dönüşüm yaratıyoruz.

Bugün kendine yatırım yapmak için cesur bir adım at!
Atacağın her adım alacağın sonuca değecek!


Koçluk
NLP
Mindfulness
EFT
Nefes
Hipnoterapi
Reiki
Ses Terapisi
Kozmik Enerji Terapisi

MINDFULNESS EĞİTİMİ

Bilimsel olarak kanıtlanmış sonuçları ile Mindfulness günümüz hızlı dünyasında Kurumlarda, Okullarda ve Bireysel çalışmalarda artık net bir ihtiyaç haline geldi.

Mindfulness, Bilimin meditasyonla buluştuğu noktadır. Yapılan araştırmalar Mindfulness meditasyonlarının olumlu etkilerini bilimsel olarak kanıtlamaktadır.

Mindfulness en basit anlatımla Budist rahiplerin 2600 yıldan beri kullandığı farkındalık meditasyonlarının, bilimsel temellere dayandırılarak, günümüz gelişen toplumlarında ciddi oranda olumlu etkiler yaratacak şekilde geliştirilmiş modern hali diyebiliriz.

Mindfulness ne işe yarar?

Stres altında sakin kalabilmeyi sağlar
Endişe ve Kaygıyı azaltır
Dikkati ve Odaklanmayı geliştirir
Yaratıcılığı arttırır
Öz farkındalığı ve Empatiyi destekler
Farkındalığı arttırır
Net ve sağlıklı düşünebilme becerisini geliştirir
Algıda ciddi artış sağlar En önemlisi daha sağlıklı ve uzun yaşamayı sağlar

Mindfulness’ı kurumunuzda, okulunuzda, bireysel çalışmalarınızda veya sadece hayatınızın bir parçası haline getirmek amacıyla kullanabilmek için Mindfulness Meditasyon Sertifika Programımız ile Mindfulness Uygulayıcısı olun.

Detaylı bilgi için lütfen arayın.