GİRİŞİMCİLİK
Yeni iş mi kurdunuz?
Mevcut işinizi nasıl büyütüp para kazanacağınızı mı düşünüyorsunuz?


Doğru yerdesiniz!
Vizyon çalışması, Stratejik Yol Haritası, Eylem Adımları, Zaman Yönetimi, Cesaretle Adım Atma, İletişim, Liderlik, Para, Stres Yönetimi gibi pek çok konuyu içeren ve becerileri güçlendiren Koçluk, NLP, Mindfulness, Nefes, EFT gibi tekniklerle harmanlanmış başarı hikayeleri yaratıyoruz.

Girişimci Koçluğu

İşinizi büyütmek veya kuracağınız işte başarıyı yakalamanız için engelleri aşarak sizi istediğiniz sonuca taşıyacak etkili ve sonuç odaklı bireysel çalışmalarımızla tanuışın.
En az 6 görüşmeden oluşan programlarımıza katılmak için ücretsiz ön görüşme yapalım. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayın.

HAYALİNDEKİ İŞ’E CESUR ADIMLAR– Grup Programı

Büyüyen veya yeni kurduğu işinde Başarı, Mutluluk ve Güç isteyen kadınların yol haritası.

Program?
Bu grup koçluğu programı sizi işinizdeki hayallerinize taşıyacak.
Profesyonel hayatınızdan ayrılıp kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız veya zaten bu yolda yürüyor ve daha ileri gitmek istiyorsanız, sizin gibi yolda olan diğer kadınlarla bir arada olmanın size katacaklarına cesur bir adım atmak üzeresiniz.
Bu program ile işinizi büyütürken diğer kadınların da, iş ve özel yaşamlarında sizinle benzer sorunlarını ve bunların üstesinden gelme yöntemlerini görerek, başarıya giden yolda güçlü bilgiler, yeni yollar ve stratejiler keşfedeceksiniz.

Süreç
Öncelikle koçunuzla birebir yarım saatlik bir ön görüşme gerçekleştirilmektedir.
Programın süresi 3 aydır. Koçunuz yönetiminde grubunuzla her 15 günde bir 2 saat buluşarak, hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda önemli adımlar atarken, sizi yolda tutacak ciddi bilgiler ve destekle donatılırsınız.
Görüşmeler programın oluşumuna göre online veya yüz yüze gerçekleştirilecektir.
Görüşmelerde, grubun ilk görüşmelerde oluşturulmuş gündemine göre maksimum verimle ve yaratıcılıkla çalışmalar yapılır.
Her iki görüşme arasında soru, tavsiye, yorum, yardım ihtiyacında her an aktif ve dinamik olan Facebook grubu ile hem grup arkadaşlarınıza hem koçunuza anında ulaşabilirsiniz.
Program süresince videolar, çalışma setleri ve alanında uzman kişilerle buluşmalar ile her gün kendinizi geliştirmeye ve işinizde başarıya yürümeye devam edersiniz.
Her ayın sonunda birebir koçluk seansı ile kendi tarafınızda yolunuzu daha da sağlamlaştırırsınız.

Ücret ve Katılım
Grup Koçluğu en fazla 10 Kadın katılımcı ile gerçekleştirilir.
Aylık ödeme ile Hayaliniz olan İş’te farklılık yaratın.
Bilgi için lütfen arayın.