Ebru Dartar

Profesyonel Erickson Koçu – Takım Koçu - NLP Master - Mindfulness Uygulayıcısı
İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümünü bitirip 1 sene yurtdışında kaldıktan sonra iş yaşamına Bankacılık sektörüyle başladı. Ardından Halkla İlişkiler sektöründe bir şirkete ortak olarak İletişim Danışmanlığı yaptı. Koçlukla tanıştığında annelik dolayısıyla 15 yıllık iş hayatına bir kaç yıl ara vermişti. Tekrar öğrenci oldu. Bu süreçte çalıştığı insanların hayatlarında fark yaratmaya başladı. ‘Kendi Liderin Ol’ yaklaşımıyla Koçluk, NLP, Mindfulness uygulamaları ve atölye çalışmalarıyla insanlara farkındalık ve başarılı bir yaşamın kapılarını açmaya devam ediyor.

M.Hande Özyapıcı

Profesyonel Erickson Koçu – Takım Koçu - NLP Practitioner – Kozmik Enerji Terapisti – Theta Healing Terapisti – EFT uygulayıcısı
Ankara Gazi Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi Bölümü’nü bitirdikten sonra Lise ve Üniversite yıllarında gönülden bağlı olduğu Profesyonel Basketbol hayatına 1 sene daha devam etti . İş hayatına İstanbul’da Ev Tekstili sektöründe başladı . 22 sene yurtiçi ve yurt dışında sektörün önemli firmalarında üst düzey yönetici olarak görev yaptıktan sonra Ericson ile koçluk yolculuğuna başladı. Bu yolculukta NLP Practitioner (Erickson), Kozmik Enerji Terapisi (Cosmomia), Theta Healing Terapisi (Vianna Stibal) eğitimlerini aldı . Bilimsel, Spritüel ve Workshop çalışmalarıyla kişisel gelişim ve farkındalık adına CESUR ADIMLAR atmak isteyen herkese yol arkadaşlığı yapmaktadır.

Deniz Karaca

Akıl Hocası ve Araştırmacı - Eğitmen
İzmir’li. ODTÜ mezunu, istatistikçi. 15 yıl kurumsal hayatta pazarlamada çalıştı. Üsküdar Üniversitesi’nde Nöropazarlama Yüksek Lisansı yapıyor. NLP uzmanı. Beynin işleyişini öğrenmesinden sonra hayatını, insanların akıllarını nasıl daha etkili kullanacaklarına, mutlu ve başarılı bir hayatı nasıl kurgulayacaklarını araştırmaya adadı. Şimdi öğrendiklerini bir araya getiriyor ve Aklın Yolu seminerleri ile bunları paylaşıyor.

Ebru Alpasar

Eğitmen
Çocukluğundan beri vejetaryen, 1 çocuk annesi, Ankara doğumlu Kıbrıslı. Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliğini bitirdikten sonra, uzun yıllar kurumsal hayatta satış, pazarlama ve müşteri yöneticiliği yaptı. AB kaynaklı çeşitli projelerde eğitim yöneticiliği ve engelli bireylerin istihdam edilmesine yönelik programlarda kişisel gelişim ve müşteri yönetimi hakkında eğitimler verdi.
Kurumsal hayattayken iç kaynaklı motivasyonun önemini farketmesiyle hayatında dönüşüm hızlandı. 2000 yılında Reiki ile tanıştı. Gülüm Omay’dan aldığı Reiki 1. Aşama eğitiminden sonra Sevtap Yasin ve Petek Kitamura’dan aldığı eğitimlerle Reiki 2 ve 3. aşama, masterlik eğitimlerimi tamamladı. 2003 yılından beri Klasik Usui Sisteminde çocuklara ve yetişkinlere Reiki eğitimi veriyor ve halen Alman bir fuar şirketinin Türkiye temsilciğinde sosyal sorumluluk projelerine yönelik toplumsal fayda esaslı etkinliklerde proje içerik yöneticisi olarak çalışıyor.
Data1© 2018 Cesur Adımlar. Sitedeki tüm görsel materyaller, ve tüm içeriklerin telif hakları Cesur Adımlar’a aittir.